Trump nu e perfect (ca dl. Tismăneanu, de pildă), dar măcar se opune tuturor porcăriilor stângii, începând cu comunismul asiatic și terminând cu stângismul intelectual sexo-marxist/regresist, poliția gândirii de pe Facebook și Twitter, sau anarhismul violent, criminal, al Antifa.
Un nou mandat Trump va fi providențial pentru SUA și lumea (încă) liberă.

